ÖNE ÇIKAN HABERLER

Top Gun Maverick Vizyonda
Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2022, Cumartesi 09:42 - Son Güncelleme: 11 Haziran 2022 Cumartesi, 09:42
Font1 Font2 Font3 Font4Top Gun Maverick Vizyonda
ABD'li yapımcı Joseph Kosinski'nin yönetmenliğini üstlendiği 1986 yapımı Top Gun'ın devam hikayesi olan Top Gun: Maverick, pilot Pete "Maverick" Mitchell'in hava kuvvetlerine geri dönüşü sonrası yaşananları beyaz perdeye taşıyor. Tom Cruise tekrar pilot olarak görmek için iyi bir fırsat

Tom Cruise’u şöhrete kavuşturan film olan “Top Gun”ın, 36 yıl sonra devam filmi çekildi. “Top Gun: Maverick” oyuncu kadrosunda kimler var?

Altın küre ödüllü oyuncu Tom Cruise'un başrolünde olduğu filmde Val Kilmer, Jennifer Connelly, Ed Harris ve Jon Hamm de rol aldı.

 

Tom Cruise dönüyor! "Top Gun: Maverick"ten yeni fragman geldi

 

TOP GUN MAVERİCK'İN KONUSU NE?

1986 yapımı Top Gun'ın devam hikâyesi olan Top Gun: Maverick, usta pilot Maverick'in bu kez eğitmen olarak hava kuvvetlerine geri dönüşü sonrası gelişen olayları anlatıyor. Donanmanın en iyi pilotlarından biri olan Pete “Maverick” Mitchell, 30 yıllık hizmetten sonra ait olduğu yerde, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. Kendisini Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi o güne kadar hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için eğitirken bulur. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.

 

Top Gun: Maverick (2022)

 

Top Gun Maverick yalnızca haftanın en iyi blockbusteri değil son yıllarda görüp görebileceğiniz en iyi devam filmi… Kusursuza yakın yönetimi, muhteşem oyunculukları, göz alıcı uçuş sahneleri ve zekice yazılmış senaryosuyla ziyadesiyle salondan memnun ayrılacağınız hatta tıpkı ilk film gibi defalarca izlemek isteyeceğiniz bir başucu filminiz olacak. Benim için tek eksik Berlin’in ilk filmle özdeşleşen Take My Breath away şarkısını duyamamak oldu. Onun yerine sizi en romantik sahnede Lady Gaga’nın Hold My Hand’i karşılayacak. Bakalım siz nasıl bulacaksınız? İzleyip kendi kararınızı verin. Herkese iyi seyirler…


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!