ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sedat Peker’e Ahde Vefa Ziyareti
Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2018, Cumartesi 15:39 - Son Güncelleme: 8 Aralık 2018 Cumartesi, 15:46
Font1 Font2 Font3 Font4Sedat Peker’e Ahde Vefa Ziyareti
Ziyarette Sedat Peker, millet olarak zor günler geçirdiğimiz bu zamanda, hayatın getirdiği sorumlulukları taşırken omuzlarda, unuttuğumuz veya atladığımız bazı alanlar olabiliyor ne yazıkki. İşte bu alanlardan en önemlisi de Ahde Vefa şüphesiz.

Ahde Vefa Platformu ve üyeleri yardımsever iş adamı Sedat Peker ve ailesine Ahde Vefa ziyareti gerçekleştirdi.
 

Türkiye'nin bekası ve refahı için görev yapmış ve mücadele vermiş önemli ailelere yönelik, Ahde vefa amaçlı  ziyaretler kapsamında kurulan Analiz uzmanı Taner Akkuş imzalı platformun başında Istanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nuran Kırlak oturuyor.
 

İstanbul Adliyesinde ki makamında şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz, Diyanet işleri eski başkanı Prof Dr.Mehmet Görmez, Necip Fazıl Kısakürek, 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal, Bestekar Yıldırım Gürses, 2.Abdülhamid Han'ın Torunları ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu gibi önemli ailelere ziyaretler yapan platform, yardımsever iş adamı Sedat Peker tarafından İstanbul'da ki evinde ağırlandı.
 

 

Ziyarette Sedat Peker, millet olarak zor günler geçirdiğimiz bu zamanda, hayatın getirdiği sorumlulukları taşırken omuzlarda, unuttuğumuz veya atladığımız bazı alanlar olabiliyor ne yazıkki. İşte bu alanlardan en önemlisi de Ahde Vefa şüphesiz. Şahsım ve tüm sevenlerimin de hassasiyet göstermeye çalıştığı bu mukaddes değerleri hatırlamak ve gönüllerde saklı tutulan anlam yüklü duyguları farkındalık ile gün yüzüne çıkarmak amaçlı kurulmuş bu Platformu kutluyorum. Bizzat şahit olduğum veya zaman içinde duyduğum nice hayatlar var ki, idrak veya feraset ile keşfetmek mümkün ancak. Çünkü unutulan değerler şikayet etmez asla, aksine suskunluğunu koruyup kendi dünyasına çekilir. Bizlere düşende menfi ve hiç bir beklenti içinde olmadan kıymetli o değerlerimizi sahiplenmek ve bir bütünlük sağlamaktır. Yüce Allah milletimizi ve  tüm islam alemini korusun. Bizlere Ahde Vefa göstererek ziyaretime gelen kardeşim Taner Akkuş başta olmak üzere Başkan Nuran Kırlak ve platform üyelerinden de Allah razı olsun dedi.

Platform Başkanı Nuran Kırlak, "Bu ziyaretler toplumumuzun dinamik taşları ve manevi değerleri olan kıymetleri hatırlamak ve hatırlatmak amaçlıdır. Çünkü Allah bizlere sılah-i rahim ziyaretlerini, yakınlarımıza ve komşularımıza yardım yapmayı emretmekte. Bu vesile ile bizleri güzel yüreğiyle misafir eden Sayın Sedat Peker beyefendiye çok teşekkür ederim. Bu günümüzün bekası ve refahını tesis etmekte öncü destekçi olan ve yetişen nesillerin üzerinde ülke ve millet sevgisi taşımasında en önemli faktör örnek kişiliğini de gönülden takdir ile tebrik ediyorum" dedi.

 

 


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!