ÖNE ÇIKAN HABERLER

İstanbul’da ‘Tuğçe Kandemir’ Rüzgarı
Eklenme Tarihi: 29 Mart 2019, Cuma 20:47 - Son Güncelleme: 29 Mart 2019 Cuma, 20:47
Font1 Font2 Font3 Font4İstanbul’da ‘Tuğçe Kandemir’ Rüzgarı
’’ Bu Benim Öyküm ‘’dedi ve artık bu şarkıyı  tüm salon okuyordu.  Gönüllere girmek bu olsa gerek.

 

Aylardır beklenen konser 22 Mart 2019 Akşamı Jolly Joker Beyoğlu sahnesinde gerçekleşti.

    Tuğçe Kandemir denildi mi akla ilk gelen ‘’Bu Benim Öyküm ‘’ şarkısıdır. Onun öyküsü tüm Türkiye’nin yüreğine işledi. Herkesin öyküsüydü aslında birazcık yamalı ve yaralı yaralı . Birçok kişinin iç sesi olan bu şarkı Tuğçe Kandemir’i Türkiye’nin gündemine oturttu. Edebiyat Öğretmeni olan  ve Yüksek Lisansına devam eden Kandemir aynı zamanda tüm Türkiye ve dünya genelinde konserlerine devam etmektedir.

   Birçok ödüle layık görülen  Kandemir ; etik kurallara bağlı, içten, samimi, güler yüzlü ve en önemlisi  ailesine sımsıkı bağlı bir insan olarak fazlasıyla hak etti. İyi ki tanımışım dediğim nadir insanlardan biri…

  Önce Bu Benim Öyküm ile kulakların pasını silen, ardından Yanlış  şarkısıyla zirveye oturan  Kandemir; en son  Bilal Sonses ile yaptığı mükemmel düetle herkesin beğenisini topladı. Bazı şarkıcılar vardır; ne okursa anlam kazanır, ne okursa kendinden bir şeyler katar, tarzı ne olursa olsun üstüne yakıştırır. Tuğçe Kandemir’i  galiba en iyi bu ifadeler  açıklar.

 

     Gelelim o muhteşem geceye.. Tıka basa dolu olan salonda sahneye çıkar çıkmaz ’’ Bu Benim Öyküm ‘’dedi ve artık bu şarkıyı  tüm salon okuyordu.  Gönüllere girmek bu olsa gerek.

    O gece  Tuğçe Kandemir izleyicileri için bir çok sürpriz hazırlamıştı.  Kandemir’in dostları Oğuzhan Uğur, Aysel Yakupoğlu ve Onur  sahneye çıkıp geceye ayrı bir renk kattılar. Beraber güzel düetlere imza attılar.

 

   Aynı zamanda müzik dünyasının en önemli ismi Sayın Samsun Demir’de  Tuğçe Kandemir’i en önden izledi.

 

  Bol müzikli gecede  abisi ,  müzik serüvenindeki  yoldaşı  ve askerlik görevini yeni tamamlamış olan Tolga Kandemir yine oradaydı. Abisine sahnede doğum günü pastasını üfleterek  mükemmel  bir sürpriz yaptı. Menajeri Ece Hanım 8 aylık hamile bir bayan olmasına rağmen dinamik ve bir o kadar titiz bir şekilde misafirleri ağırladı. Gözleri hep Tuğçe Kandemir’in üzerindeydi.

 

   Birbirinden güzel şarkılara eşlik eden izleyiciler keyifli ,  müzik dolu ve kaliteli bir sesi canlı dinlemenin güzelliğini yaşadılar.

 

   O gece de bende vardım. Kandemir ailesine sevgimi ve saygımı anlatarak bitiremem. Bu konuya pek girmiyorum.  Ama o evimizin kızı, manevi kız kardeşim.

 

 Bence gecenin en güzel detayı ‘Tuğçe Kandemir’in annesinin kızını balkondan gururla izleyişiydi. Ne mutlu size böyle hayırlı ve gurur duyacağınız evlatlarınız olduğu için.

 

 Gazetemiz Book Art Culture Times Gazetesi ve şahsım olarak Tuğçe Kandemir’in  hayatında başarıdan başarıya koşmasını  diliyoruz.

 

Haber : Sedat DÖRTKARDEŞ

 


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!