ÖNE ÇIKAN HABERLER

First Lady Zelenska, Time’a kapak oldu.
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2022, Pazartesi 12:45 - Son Güncelleme: 18 Temmuz 2022 Pazartesi, 12:46
Font1 Font2 Font3 Font4First Lady Zelenska, Time’a kapak oldu.
Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski'nin eşi Olena Zelenska, ünlü Amerikan TIME dergisine ''Her Private War'' (onun özel savaşı) başlığıyla kapak oldu.

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski'nin eşi First Lady Olena Zelenska, Rusya'nın Ukrayna işgalinin ilk günlerinde ki gibi eşi ile ayrı yaşadıklarını, şu anda ailesinin normal yaşama dönmesinin mümkün olmadığını paylaştı.

 

First Lady Zelenska, savaşın ilk günlerinde kendisi ve çocukları ile ilgili alınan güvenlik tedbirlerinin detayları konusunda ilk kez açıklamalarda bulundu. Zelenska, ailesinin güvenlik için sürekli yer değiştirdiği ve teknolojik cihaz kullanamadığını ifade etti.

 

Time dergisinin makalesinde, "Mobil cihazlarını yanlarına alamadılar, sosyal medya hesaplarına giriş yapamadılar, zira bunlar takip için kullanılabilirdi. Ukrayna'da kaldılar ama güvenlik için sürekli yer değiştirmek zorunda kaldılar" ifadelerini kullandılar.

 

TIME dergisinin kapağındaki aşağıda ki çekilen fotoğraf haziran ayının sonunda First Lady'nin cumhurbaşkanlığındaki ofisinde, Ukraynalı fotoğrafçı Aleksandr Çekmenev tarafından çekildi.

 


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!