ÖNE ÇIKAN HABERLER

Doğaçlama dans festivali vapurda
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2022, Salı 16:39 - Son Güncelleme: 14 Haziran 2022 Salı, 16:39
Font1 Font2 Font3 Font4Doğaçlama dans festivali vapurda
İBB’nin ev sahipliğindeki festivalde 180’in üzerinde dansçı, koreografi kurgulamadan, kompozisyon çalışmadan doğaçlama performans sergiliyor. 10 Haziran’da Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’ndaki gösteriyle başlayan festival, İstanbul’un açık ve kapalı alanlarında 19 Haziran’a kadar sürecek.

İBB'nin doğaçlama dans festivali bu defa vapurda!

İzleyen yolcular gözlerine inanamadı.

 

İBB'nin doğaçlama dans festivali bu defa vapurda! İzleyenler şaşıp kaldı  videosu izle - Video Galerisi - video haberleri

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ''Doğaçlama Dans Festivali'' komik görüntüleriyle ses getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda Alman dansçı Ingo Reulecke'nin "Instant Composition" dansıyla gündeme oturmuştu, İBB yönetimi sosyal medyada bu garip gösterilere harcadığı milyon liralardan ötürü tepkilerin odağı olmuştu.

 

İBB'nin düzenlediği Doğaçlama Dans Festivali tepki çekti: Vatandaşlar  ilginç görüntüler için ne kadar ödendiğini sordu - Yeni Şafak

 

 

Şimdi de Vapurda İlginç Gösteri

Devam eden festival kapsamında bu defa da bir grup dansçı 'doğaçlama' kareografilerini şehir hatları vapurunda sergiledi. Dansçılardan biri ilginç performansı sırasında vapurun tavan döşemesini kırdı. Yolcular ise şaştı kaldı.

 

İBB'nin etkinliğinde tepki çeken görüntü: Dansçı, vapurun tavan döşemesini  kırdı


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!