ÖNE ÇIKAN HABERLER

Disney Plus Türkiye’de Yayına Başladı
Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2022, Çarşamba 07:27 - Son Güncelleme: 15 Haziran 2022 Çarşamba, 07:30
Font1 Font2 Font3 Font4Disney Plus Türkiye’de Yayına Başladı
Dijital yayıncılık platformlarından Netflix ve Amazon’a Türkiye’de bir ABD’li rakip daha geldi. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney Plus dünden itibaren Türkiye’de kullanıma açıldı. Peki aylık ücreti ne kadar olacak?

The Walt Disney'in dijital yayın platformu Disney+ dün itibariyle Türkiye’de yayın hayatına başladı. Türkiye’deki kullanıcılar, üyelik ücreti aylık 34.99 TL veya yıllık 349.90 TL olarak duyurulan platforma dünden itibaren tüm uyumlu cihazlardan erişilebiliyor.

Daha önce ilan edildiği gibi üyeler platformda, Star Wars’un Disney+ orijinal içerikleri olan “The Book of Boba Fett” ve her iki sezonuyla “The Mandalorian”ın yanı sıra heyecanla beklenen “Obi-Wan Kenobi” dizilerine erişebiliyorlar.

The Mandalorian 3 on Disney Plus: when will season 3 be released on Disney  + | TV series nnda nnlt | FAME - Archyde

 

Lansmanla birlikte kullanıcılar, Oscar adayı “Shang-Chi ve On Halka Efsanesi”, “Eternals”, “Avengers: Endgame”, “Captain Marvel”, “Black Widow”’u içeren 60'tan fazla Marvel filmi ve “Ms. Marvel”, “Loki”, “WandaVision” ve “Hawkeye” dahil 80’den fazla Marvel serisine erişebiliyorlar. Disney Plus, “She-Hulk” ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı “Secret Invasion”’ı sırada gelecek orijinal yapımlar arasında olduğunu ilan etti.

Disney, Disney Plus ve Marvel'dan Bombalar: Yeni Diziler, Fragmanlar ve  Diğerleri... - Episode

Söz konusu özel tekliften yararlanmak isteyenlerin 14 Haziran'dan önce kayıt olması ve 26 Haziran'a kadar ödeme işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor.

 

Disney Plus Türkiye pazarı için birçok özel proje hazırladı. Bu projelerden ilki ise Kaçış oldu.

 

Disney Plus Türkiye'de yayında: Üyelik fiyatları ne kadar?

 


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!