ÖNE ÇIKAN HABERLER

Devlet Bahçeli’den Sert Eleştiri
Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2022, Çarşamba 20:18 - Son Güncelleme: 22 Haziran 2022 Çarşamba, 20:18
Font1 Font2 Font3 Font4Devlet Bahçeli’den Sert Eleştiri
MHP lideri Devlet Bahçeli isim vermeden Netflix'teki bir komedi dizisine ağır sözler söyledi. Konuşmasının ardından Cem Yılmaz imzalı Erşan Kuneri sosyal medyada gündem oldu!

MHP lideri Bahçeli, partisinin grup toplantısında isim vermeden Cem Yılmaz'ın yeni çıkan komedi dizisi "Erşan Kuneri"yi eleştirdi. Bahçeli, "Küfür ve en seviyesiz esprilerin yer aldığı şarlatanlıktan öte bir meziyeti olmayan sözde komedyenlerin rol aldığı diziler artık haddini aşmıştır. Aile hayatı son sığınaktır. Bu sığınağın yağmalanması için planlı bir propaganda devrededir. Küfür etmenin neresine güleceğiz?" dedi.

 

Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri müjdesi! 2. sezonu geliyor

 

MHP Genel Başkanı DEVLET BAHÇELİ, partisinin TBMM'deki haftalık olağan grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"NETFLIX ARTIK HADDİNİ AŞMIŞTIR"

Konuşmasında, dijital yayın platformu Netflix için de "Artık haddini aşmıştır" diyen ve isim vermeden CEM YILMAZ'ın dizisi 'ERŞAN KUNERİ'yi hedef alan Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

"Toplumsal bünyeyi ur gibi saran şiddet vakalarında bir türlü azalma görülmemektedir. Aile faciaları, vahşet haberleri, seri cinayetler maalesef milli vicdanı yaralamaktadır. Bazı diziler, paparazzi programları, haberler herkesi rahatsız etmektedir.

"KADINI METALAŞTIRAN DİZİLERİN NERESİNİ TAKDİR EDECEĞİZ?"

Netflix'te sözde komedyenlerin rol aldığı diziler haddini aşmıştır. Aile hayatı son sığınaktır. Küfür etmenin neresine güleceğiz? Kadını metalaştıran, erkeği yozlaştıran dizilerin neresini takdir edeceğiz? Bohem ve aşağılık hayatlar varken, diğer taraftan bunların özgürlükçü poz vermeleri kumpastır. Sebze ve meyve fiyatlarını eleştirip bir aylık mutfak masrafını bir gecede harcayanlar, ne olacak bu memleketin hali diye gevşek gevşek konuşanların tatlı su solcularını, meyhane devrimcilerinin, üç kağıtçı demokratların bize anlatacak hiçbir şeyi olamaz. Değersizliğin kuyusuna düşenlerle yol yürünemez. Ortak bir gelecek hayali kurulamaz."


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!