ÖNE ÇIKAN HABERLER

Bollywood yıldızı Aamir Khan İstanbul’da…
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017, Çarşamba 23:54 - Son Güncelleme: 4 Ekim 2017 Çarşamba, 23:54
Font1 Font2 Font3 Font4Bollywood yıldızı Aamir Khan İstanbul’da…
"Maalesef Türkiye’den hiçbir oyuncu tanımıyorum" Bollywood'un dünyaca ünlü aktörü Aamir Khan, yeni filminin tanıtımı için Türkiye'ye geldi. Türkiye’den hiçbir oyuncuyu tanımadığını söyleyen Aamir Khan, "Maalesef Türkiye’den hiçbir oyuncu tanımıyorum. Bundan mutlu da değilim. En yakın zamanda Türk sinemasını deneyimlemek, sizin yaratıcı sanatçılarınızı keşfetmek için heyecanlıyım ve bunu yapmaya başlayacağım." dedi.

Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle saat 11.00'de Mumbai'den İstanbul'a gelen ünlü aktörü Atatürk Havalimanı'nda hayranları karşıladı.

Khan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ilk kez Türkiye’ye geldiğini, burada olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Uzun yıllardır bu ülkeye gelmeyi beklediğini ifade eden Khan, "En sonunda Türkiye’ye geldim. Gerçekten çok mutluyum. Uzun yıllardır sevenlerim de gelmek için beni davet etmişti. Gelmeyi çok denedim. Bütün fanlarıma burada olmaktan çok mutlu olduğumu söylemek isterim" dedi. Ünlü yıldız, Türk halkına gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür ederek, çok memnun olduğu belirtti.

 

Aamir Khan'ı görebilmek için hayranları Atatürk Havalimanı'na akın ederken, ünlü aktör güçlükle havalimanından çıkabildi.Oyuncuya dokunmak için izdiham oluşturan Aamir Khan’ın hayranlarını korumalar zor uzaklaştırdı. Yoğun ilgi nedeniyle arabaları karıştıran Khan’ın korumaları ünlü yıldızı yanlış arabaya bindirdi. Bindiği arabadan inmeyeceğini söyleyen Khan, yanlış arabayla Atatürk havalimanından ayrıldı. Atatürk Havalimanına Khan’ı görmeye saatler önce gelen hayranları, uzun süre beklemek zorunda kaldı. Ünlü oyuncu ile fotoğraf çektirmek için izdiham oluşturan hayranları, fotoğraf çektiremeyince gözyaşlarını tutamadı.

 


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!