ÖNE ÇIKAN HABERLER

BAistanbul İçin Geri sayım Başladı
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2017, Cuma 14:21 - Son Güncelleme: 13 Ekim 2017 Cuma, 14:21
Font1 Font2 Font3 Font4BAistanbul İçin Geri sayım Başladı
BA-Works’ün düzenlediği uluslararası iş analizi konferansı BAistanbul’un üçüncüsü 5 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Etkinliğin bu yılki teması ise, teknoloji dünyasındaki farklı bakış açılarını bir araya getirmeyi ifade etmek üzere, “Perspektifleri Birleştirmek” olarak belirlendi.

Türkiye ve Güney Doğu Avrupa bölgesinin ilk ve tek uluslararası iş analizi konferansı BAistanbul, bu yıl üçüncü kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

BA-Works tarafından düzenlenen, 5 Aralık 2017 Salı günü gerçekleştirilecek etkinliğin bu yılki teması “Perspektifleri Birleştirmek”. 

BAistanbul’da Endüstri 4.0, IoT, büyük veri, yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi yeni metotların ve teknoloji trendlerinin iş analizine uyarlanmasına yönelik farklı bakış açıları değerlendirilecek. 

Etkinlikte ayrıca, Türkiye’deki iş analizi pratiklerine ve gelişmelerine ışık tutan Türkiye İş Analizi Raporu’nun son edisyonunun da lansmanı yapılacak. 

Etkinliğin keynote konuşmacıları arasında IIBA (Uluslararası İş Analizi Enstitüsü) EMEA Bölge Direktörü Kashif Riaz ile iş analisti, yazar ve eğitimci Ryland Leyton gibi isimler yer alıyor. 

Doğuş Teknoloji ve OBSS’nin ana sponsorluğunda, Kariyer.net ve Modern Analyst’in destekleri ile gerçekleşecek etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi baistanbul.org adresinden alınabiliyor. 


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!