ÖNE ÇIKAN HABERLER

Altın Kalem Ödülleri Sahiplerini Buluyor
Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2022, Cuma 09:28 - Son Güncelleme: 2 Eylül 2022 Cuma, 15:32
Font1 Font2 Font3 Font4Altın Kalem Ödülleri Sahiplerini Buluyor
İkincisi düzenlenecek olan Altın Kalem Ödülleri, yarın Cumartesi günü 03 Eylül 2022 Tarihinde sahiplerini buluyor. Bu muhteşem ödül töreni İstanbul'un eşsiz manzarasıyla tanınan Mihrabat Korusunda gerçekleşecek

Tanınmış isimlerden ödüllerin alınacağı geceye;Basın, yayın, sinema, kültür sanat camiasından önemli isimler de katılacaklar. Geceyi Oyuncu Mehmet Er ve Oyuncu/Yazar Mustafa Sefa Güvenir sununumu gerçekleştirecekler. 

 

Serra Erdoğan Clubhouse Profile, Followers, Statistics (@seb_gerd)

 

Genel Yayın yönetmenimiz Ressam ve Yazar Serra Erdoğan, ev ve fikir sahibesi olarak gerçekleştirdiği organizasyonla ilgili “Kitap okuma alışkanlığı olmayan bir topluma bu alışkanlığı kazandırmak için atılmış bu ilk adımda, yazarlarımızı ağırlayacağız ancak bu zorlu bir yolculuk, bu sadece üç aşamalı olarak gerçekleştirilecek projenin ilk adımında, yazarlarımızı yalnız bırakmayan tüm gazeteci, iş insanı, aydın, oyuncu, yönetmen dostlarımıza teşekkür ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

 

2. “Altın Kalem Ödülleri” sahiplerini bulacak

 

Gecenin birçok sürpriz konuğu olacak

İstanbul'un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde gerçekleştirilecek olan ödül programına ilgi büyük geceye birçok tanınmış simanın konuk olması bekleniyor.


Bu haberlerde ilginizi çekebilir!